Ми працюємо!

Доставка Новою Поштою на відкриті відділеня, кур'єром по правому берегу Києва або самовивіз по будням з 12 до 16 години. Уточнюйте у менеджерів.

Ми підтримуємо економіку 🇺🇦 України робочими місцями і податками та Збройні Сили України благодійними внесками.
Підтримуйте і Ви через Національний Банк України або фонд "Повернись Живим"

Інтернет-магазин JBL-HARMAN.IN.UA веде поставки оригінальної офіційної продукції компаній JBL і Harman / Kardon.

Консультуємо, підбираємо і реалізовуємо акустичні системи з ідеальним і чистим звучанням. Наша мета - задовольняти потреби клієнта, допомагати створювати для нього новий світ якісного звуку, використовуючи наш досвід і майстерність.Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Наша готовність запропонувати індивідуальний підхід до кожного клієнта - це прояв щирої турботи про вас і ваш час. Ми продаємо акустику JBL / Harman Kardon, яка нам самим подобається і приносить задоволення! У нашому магазині доступна швидка доставка по всій Україні.

Не просто товар, а й частина життя

Для наших професійних консультантів продукція JBL / Harman Kardon - не просто товар, а й частина життя. Практично всю продукцію ми тестуємо на власних вухах, які вловлюють чисте і досить потужне звучання! Кожна модель акустики володіє своїми технічними особливостями, дизайном і розмірами. Ми допоможемо підібрати комфортний варіант для задоволення ваших потреб.

© 2018 - 2023 Интернет-магазин JBL-HARMAN.IN.UA

Киев, ул. Петлюры 13/135, 2й этаж, оф. 24
м. Вокзальная или м. Университет